پنجمین روز از دهه عشق و سپندارمذگان (روز عشق ایرانی) رو بهتون تبریک میگم.

پنج سال پیش درچنین روزی نسخه اول آهنگ «آبرو» در شرایطی منتشر شد که برخلاف ملودی ۶/۸ و شادی که داشت، وضعیت روحی خودم چنان مناسب نبود. اما برای من پخش شدن این اثر در روز «سپندارمذگان» و درواقع شادی دل مخاطبانم مهمتر بود.

یک شب کامل، بدون حتی یک لحظه پلک برروی هم گذاشتن این آهنگ‌رو به‌طور کامل بستیم و صبح روز سپندارمذگان (۲۹ بهمن ۱۳۹۳) پخش کردیم.

وقتی میکس و مسترینگ «آبرو» تموم شد، تا ساعتها بغض کردم و برای حادثه تلخی که داشت برای قلبم در اون روزای نحس رخ میداد اشک میریختم.

دلگرمیها و انرژیهای اون‌شب مدیرتبلیغاتمو هیچوقت فراموش نمیکنم که همه‌جوره برای قوی منتشر شدن این اثر ازخودگذشتگی نشون داد. به‌هرحال این حُسن همه‌ی هنرمنداست که وقتی پای مردم وسط بیاد، در برابر هررخدادی قوی و محکمند تا به‌واسطه هنر تسکین حال دلشون باشند. منم دقیقاً در شرایط بد روحی که قلبم شکسته بود این اثر فوق‌العاده شاد و پرانرژی‌رو منتشرکردم و امیدوارم موردپسند مخاطبان موسیقی قرارگرفته باشه.

نسخه دوم آهنگ «آبرو» با گام بالاتر در شهریور ۱۳۹۴ در آلبوم «یه بار دیگه» بازخونی شد که هم‌اکنون از این ویدیو‌‌ میشنوید.

راتین رها - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

آهنگ شاد ‌«آبرو» از راتین رها

ترانه: راتین رها - آهنگ: پیمان محمدی

تولید نسخه اول: سپندارمذگان ۱۳۹۳

تولید نسخه دوم: شهریور ۱۳۹۴ در آلبوم یه بار دیگه

دانلود این آهنگ از آلبوم یه بار دیگه

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها آهنگ ,راتین ,رها ,روز ,آبرو» ,نسخه ,راتین رها ,این اثر ,آهنگ آبرو» ,آلبوم یه ,منتشر شدمنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

A bit of thinking شبکه کافه اینترنتی شركة الاس بارزين خرید ترازو آنلاین نووا دیجیتال معرفی بهترین های ایران و جهان2 Anahi10oi7ir web خبرگزاری سلامت مرکز فروش میز تلویزیون