امیر تتلو برعکس شخصیت منفی بی‌ثباتی که این سالها از خودش نشون داده؛ اما یه ویژگی مثبت داره که‌ اونم خودِ واقعی بودنشه. یعنی اینکه تحت هیچ شرایطی حاضر نیست بخاطر حرف مردم تظاهر به خوب بودن کنه و از اونطرف مثل خیلیا پشت پرده عمل زشت انجام بده تا ملت گول ظاهر ساختگیشو بخورن. اگر تا دیروز پرسپولیسی بوده، فرداش به‌راحتی اعلام میکنه استقلالیه و براشم مهم نیست طرفداران فوتبال چه قضاوتی دربارش میکنن.

خیلی وقتا زندگیمون رو بخاطر حرف مردم نابود کردیم. مردمی که اگر ازشون درخواست کمک کنی، خیلی آسون با دروغ و بهونه‌های آبکی ردت میکنن.

توی این چندماه اخیر که شاهد اتفاقات تلخ بودیم؛ تصمیم گرفتم که از این پس همون راهی رو انتخاب کنم که باب میل دلم هست و‌ اگر منطقم تاییدش کرد،‌ اون عمل رو بی‌درنگ، بدون اینکه دیگران چه فکری دربارم میکنن به مرحله اجرا بزارم. بخصوص وقتی مهر هنرمند بودن روی پیشونیت خورده، خیلی بیشتر به رفتار و کارات حساس میشی و از خیلی خواسته‌هات بخاطر نگاه بقیه میگذری. اما دیگه تصمیم گرفتم از این پس بدون توجه به برداشت دیگران همون کاری رو انجام بدم که خودم دوس دارم. چون مردمی که صبح زنده‌باد و شب مرده‌باد سرمیدن و برای هر رخدادی به خودشون این جرأت رو میدن تا در جایگاه قاضی بشینن و بدون هیچ تحقیق و تأملی به بازار شایعات و تهمتا دامن بزنن، دیگه شایسته اینکه به‌احترامشون از آرزوها و اهدافت بگذری، نیستن!

به آدمایی که امروز تورو ستایش میکنند و فردا با گستاخانه‌ترین واژه‌ها دشنامت میدن نباید دل بست و از ترس افتادن از چشمشون زندگیتو محدود و شادیاتو تباه نکن! چون خودشونم یه نقاب ظاهری برای پوشوندن تیرگی باطنشون دارن که تنها خدا از اسرار پنهانشون در کالبدی حیوانی که برای فریب خلق انسان‌نمایی میکنند آگاهه و بی‌شک قانون «کارما» به‌وقت مناسب رسواشون میکنه.

پس خودِ واقعیت باش و درلحظه و تنها برای خودت زندگی کن. چه باب دل مردم باشی یا نباشی، بازهم قضاوت میشی! وقتشه که برای خودت باشی نه مردم.!

راتین رها - ۱۳۹۸/۱۱/۱۲

آهنگ اجتماعی و انتقادی «رسوا» از راتین رها و‌ فُلانی

شعر پاپ: رازق فانی - تکست رپ: فُلانی

آهنگ و تنظیم: راتین رها

تولید: ۲۰ اسفند ۱۳۹۵

دانلود این آهنگ از اینجا

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها رو ,خیلی ,رها ,مردم ,راتین ,اینکه ,راتین رها ,و از ,تصمیم گرفتم ,مردمی که ,از اینمنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معتبرترین شرکت معماری اخبار جامع تکنولوژی و موبایل parsidoorbin زیبارویان طبیعت خرید اینترنتی سرویس خواب باکیفیت آرام دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کاغذ دیواری سه بعدی سایتی برای همه بیست آپس - دانلود نرم افزار وبازی اندروید فرش