گفتم میخوام ذهنمو بروز کنم. آخه شما مذهبیا خودتونم به حرفایی که میزنین عمل نمیکنین. از بهشت و جهنم میگین ولی پنهون از چشم ما مردم خیلی کارا میکنین.

پرسید: آخه چطور میخوای از اعتقاداتت بگذری؟!

گفتم همونجور که امثال تو از آرزوهای ما جوونا گذشتین و امیدمون رو با بی‌درایتی زیر پاتون له کردین!

بغض گلوشو گرفت و از خجالت سرشو پایین انداخت و با آهی عمیق ادامه داد: آره حق داری جوون که از همه چی بگذری؛ اما چطور میخوای از فاطمه زهرا (س) و فرزنش حسین (ع) دل بکنی؟! یعنی میتونی عشقی که از بچگی تو قلب و روحت خو گرفته بود رو اینقد آسون کنار بزاری؟!

انگار با این جمله‌هاش تنم لرزید. خدایا نه! از مادرم نمیتونم بگذرم. هنوز یادم نرفته که با معجزه‌هاش تو زندگیم کلی هوامو داشت که نکنه زمین بخورم و آبروم بره. نه نمیتونم آبروی مادری که سالها واسم آبروداری کرده رو با گذشتنم پایمال کنم.

راتین رها - ۱۳۹۸/۱۱/۹

پ.ن: سه آهنگ «مادرم، بغض و بی‌نشون» از آثاری بودند که بنده (راتین رها) برای شهادت حضرت زهرا (س) در سالهای اخیر فعالیت هنریم منتشر کرده بودم که هرکدوم زمان تولیدشون حس و حال خاصی داشتن که اگر عمری باقی موند، سالها بعد ماجرای این سه ترانه رو شرح میدم. البته سناریوی واقعی آهنگ «مادرم» رو پارسال براتون گفته بودم که میتونید از آرشیو «وبنوشت بارانم» جستجو کنید.

دانلود مستقیم آهنگهای «مادرم، بغض، بی‌نشون» از لینکهای زیر.

ترانه: راتین رها - آهنگ و تنظیم: راتین رها و ابوالفضل فلاح (آهنگ بغض)

دانلود مستقیم آهنگ مادرم از اینجا

دانلود مستقیم آهنگ بغض از اینجا

دانلود مستقیم آهنگ بی نشون از اینجا

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها رها ,آهنگ ,دانلود ,رو ,راتین ,بغض ,راتین رها ,دانلود مستقیم ,مستقیم آهنگ ,از اینجا ,چطور میخوای ,اینجا دانلود مستقیممنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هواساز خانگی صنعتی بررسی آموزش 1000پا نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. خرید آنلاین قطعات بیل مکانیکی دوو فروشگاه اینترنتی دایان شاپ اموزش انواع سگ ژرمن و خارجی بیوگرافی pareparvaz مرکز فروش لوازم یدکی بیل مکانیکی Pc200 ناب مطلب - سایت تفریحی