سیزده نحس فروردین ۱۳۹۴ ورژن اول آهنگ بیزار با آوای قدرتی‌ام منتشر شد و ذهن‌خوری‌های بسیاری برای مخاطبانم در پی داشت که حتی تا پایان تابستان ۱۳۹۴ گهگاهی در رابطه با علت انتشار این اثر سوالاتی از سوی همراهانم مطرح می‌شد که تصمیم گرفتم امروز که پنج‌سالگی عاشقانه‌های جوان دلباخته‌ایست که به خلق آهنگ بیزار کمک کرد، ماجرای حقیقی این اثر را برایتان شرح دهم.

این اثر در حقیقت ماجرای شکست عشقی یک پسر جوان کرمانی به‌نام ساسان بود که در اسفند سال ۱۳۹۳ طعم سخت جدایی را از معشوقه‌اش چشیده بود و پس از آنکه مرا مورد لطف و اعتماد خود قرار داده بود و تمام خاطرات آن روزهای قشنگ عاشقانه‌اش را برایم دردودل کرده بود، از من خواست تا اثری شبیه به آهنگ "دریای لعنتی" علی عبدالمالکی برایش بخوانم و منتشر کنم تا تداعی عاشقانه‌هایی که با عشق از دست رفته‌اش در شهرهای ماهان و جوپار کرمان به یادگار مانده بود باشد.

ورژن دوم این اثر چندماه بعد، پس‌از پخش اولین نسخه آن، به‌طور مجدد با گام بالاتر در آلبوم "خاطره‌ها" بازخوانی شد که در ویدیوی این پست آن را می‌شنوید.

این آهنگ نه تنها فریاد قلب شکسته ساسان عزیز است؛ بلکه فریاد تمام آن دلباخته‌هاییست که پاتوق قرارهای عاشقانه‌شان در شهرهای ماهان، جوپار و باغ شاهزاده کرمان بود که بعدها با پیام‌های محبت‌آمیزشان از من برای انتشار این اثر که متن ترانه‌اش با دل‌های داغدارشان یکی بود، تشکر کردند.

✍ مردبارونی (راتین رها) - ۱۳۹۸/۶/۲۲

آهنگ غمگین و احساسی بیزار با صدای راتین رها

ترانه، آهنگ و تنظیم: راتین رها

تولید: پاییز ۱۳۹۴ در آلبوم خاطره‌ها

دانلود آهنگ بیزار در آلبوم خاطره‌ها از اینجا

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها آهنگ ,بیزار ,راتین ,رها ,اثر ,ماجرای ,راتین رها ,این اثر ,آهنگ بیزار ,در آلبوم ,بیزار بامنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سفارش طراحی داخلی کلاسیک حرفه ای نیو مووی همبرگر زن تولید و پخش پوشاک مردانه | عمده فروشی پوشاک اقایان کالباس بر پارس برش انواع لاستیک پیرلی ارزان وبلاگ مبین روشناس MMORPG GAME NEWS ☆☆پاتوق وبگردی☆☆ قیمت خرید الپتیکال