هرکسی در طول عمرش با شکستها و‌ موفقیتهایی روبرو بوده که از هر کدومشون تجربه و‌ درسهای بزرگی عایدش شده و اگر میشد تمام این تجربیات رو جمع‌آوری کرد و در اختیار بشریت گذاشت، میلیونها آدم از تصمیم و انتخابهای نادرست جون سالم به در میبردن!

براساس تجربه، انسانهایی که از موفقیت و پیشرفت همنوع خودشون خوشحال میشن، زودتر از بقیه به هدف میرسن و بالعکس کسانی که باطنشون از حسادت و بخل تیره شده، نه تنها به اهدافشون نمیرسن که حتی روز به روز با مشکلات جدیدتری در زندگی دست‌وپنجه نرم میکنن.

یکی از اهداف من در موسیقی نیز القای حس امید و اعتمادبه‌نفس در جامعه‌است تا بتونم روزی این روحیه خوشایند خودباوری رو به‌واسطه آثارم به مخاطبان هم تزریق کنم و از آرزوهای دیرینمه که بتونم به‌زودی یک آلبوم موسیقی انگیزشی و مثبت تقدیمتون کنم.

بنابراین هرکس که میتونه در این زمینه کمکم کنه، از محبتش دریغ نکنه. ❤رها ,راتین ,بار ,یه ,آلبوم ,موسیقی ,راتین رها ,بار دیگه ,یه بار ,انگیزشی و ,که از ,آلبوم موسیقی انگیزشیمنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تخفیفان بهترین سایت تخفیف دونی سفال فروش آپشن خودرو | استریو آرام فیلم سینمایی خروج ابراهیم حاتمی کیا خرید و فروش انواع ترازو دیجی دانلود نرم افزار , دانلود آهنگ , دانلود نرم افزار موبایل بترا فرش ماشینی کاشان