سالها پیش (حدود ۱۳ سال قبل) ابتدا با خبرنگاری وارد حیطه فرهنگی و هنری شدم. هرچند عاشق خبرنگاری نبودم و تنها میخواستم به این واسطه با هنرمندان مختلف آشنا بشم و اهدافم رو در هنر و موسیقی با کمکشون پیش ببرم. اما زمان گذشت و فهمیدم آدما اونقدر هم مورد اعتماد نیستن که بخوای روی کمکشون حساب کنی. پس خودم به تنهایی موسیقی رو به صورت عشق‌وار، جدی و بدون کمک احدی جلو بردم. توی این راه خیلی حرفا شنیدم، خیلی توهینا و حق‌خوریا رو تحمل کردم و با اینکه امروز میبینم طیفی از مردم توی این مسیر منو به‌عنوان یک هنرمند قبول کردند و دیگه چنین مسائلی تکرار نمیشه ولی اون زخما هنوز سنگینی میکنه که خداروشکر قانون برگشتی کائنات و طبیعت، حساب همه‌ی اون آدما رو هم به طرق مختلف کف دستشون گذاشت تا به قدرت و عدل این قانون ایمان بیارن.
…و اما امروز هفدهم مرداد روز خبرنگاره. با وجود اینکه با برخی نشریات محلی و خبرگزاریا کار کردم اما هیچوقت این همکاریا رو جزء رزومه خودم نمیدونم و چنین ادعایی هم تا به حال نکردم؛ چون عشق من از همون ابتدا موسیقی بود و من برای این عشق تا بتونم فداکاری میکنم. حتی به قیمت حذف خیلی چیزا و آدما!
در این سالها به خوبی فهمیدم توی کشورمون هنر نمیتونه پولساز باشه.‌ چه بسا که بسیاری از دوستانم خیلی زود توی این راه جا زدن و این مسیر رو برای همیشه رها کردن، اما من هنوز امیدوارم. چون توی کودکی بین خودمو خدای خودم یه قول دادم که باید یه روز عملیش کنم. دیگه بستگی به خدای من داره که توی تقدیرم چنین لیاقتی رو گذاشته باشه یا نه؟! وگرنه اون عهدی که با هم بستیم یه نشونه واسه بزرگیشه. دیگه خود داند که چطور واسه این بنده‌اش آبروداری کنه!
روز خبرنگار رو به همه فعالان عرصه خبر و ‌رسانه که مدافعان واقعی حقوق مردم هستند؛ به‌ویژه داداش نریمانم تبریک میگم.

آهنگ اجتماعی و فرهنگی هنرمند
با صدای راتین رها
ترانه، آهنگ و تنظیم: راتین رها
تولید‌ ۱۳۹۵ در آلبوم هنرمند
دانلود آهنگ هنرمند از اینجا

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها رو ,توی ,هنرمند ,رها ,روز ,راتین ,راتین رها ,توی این ,این راه ,خبرنگاری نبودم ,رو به ,عاشق خبرنگاری نبودممنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه تخصصی انگشتر زنانه و دخترانه رنگ ثابت 2020 تـــضـــمــیـن بــار مجله پلاس فروشگاه اینترنتی قطعات دامپتراک HD785 فروش آنلاین ترازو ارزان خرید اینترنتی بهترین سایت varianservice سیستم های اعلام و اطفاء حریق watchtube