در این سالهای فعالیت هنری‌ام بارها از سوی برخی افراد که وابسته به نهادهای دولتی و نظامی بودند، پیشنهاد داده میشد که با توجه به اینکه در کارنامه هنریم آثار مذهبی و اعتقادی دارم؛ راه حامد زمانی رو در برگیرم و به این شکل هم حمایت نهادها رو داشته باشم و هم اینکه با سرعت بیشتری به اهدافم در موسیقی برسم، اما بنده همیشه مخالفت میکردم و پاسخ رد میدادم. چون معتقدم که مردم ما هنرمند واقعی میخواهند نه هنربند! پس چطور میتونستم به خودم اجازه بدم تا باب دل کسانی بخونم که با بی‌تدبیری و مدیریت نادرستشون این بدبختی، فقر، فحشا، بیکاری، گرونی و تورم رو به سر مردم میهنم آوردن؟

ما هنرمندان باید برای مردم اثر هنری منتشر کنیم نه دل خواص!!! اگر کار اعتقادی هم منتشر شده، تنها برای عشق و دل خودمون بوده؛ اون هم بدون هیچ چشم‌داشت و تقبل هزینه‌ای از سوی افراد حقیقی یا حقوقی و اکنون بسیار خوشحالم که این سالها در برابر چنین پیشنهاداتی مقاومت کردم تا امروز شرمنده مردم نباشم. وگرنه منم بایست به سرنوشت حامد زمانی دچار میشدم! در واقع هنرمند باید متعلق به ملت باشد نه دولت!

تاریخ این کشور نشون داده که ت پدر و مادر نداره! پس هیچوقت درگیرش نشین. چون یه روزی وقتی مهره سوخته شدین، با یه پاپوش ساختگی هم به راحتی حذف میشین.

✍ مردبارونی (راتین رها) ۱۳۹۸/۵/۱۰

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها هم ,مردم ,رها ,دل ,راتین ,حامد ,حامد زمانی ,راتین رها ,از سوی ,که با ,به سرنوشتمنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروش و صادرات کلم قرمز اینجا همه چی هست kasbdaramad پسیو شبکه سایت دانلود آهنگ : دانلود آهنگ جدید 2020 و 1398 چاپ لیبل حرفه ای ربات های اینستاگرام پرده باز چی کی کجا فروشگاه آنلاین