امروز چهارمین سالگشت تولد وبنوشت بارانم هست. چهارسال پیش وقتی حسهای درونی من برای دلنوشته‌های هنری و شاعرانه شکوفا شده بود و‌ نمیخواستم سایت رسمی‌ام به یک دفترچه یادداشت تبدیل بشه، تصمیم گرفتم یک کلبه هنری برای ثبت یادداشتها، عکسها، ویدیوها و خاطرات روزانه‌ام در اینترنت راه‌اندازی کنم که پس از انتخاب نامی زیبا، مختصر و هنری با عنوان "بارانم"؛ این وبنوشت در دوم تیرماه ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد.
وبنوشت بارانم تا به این لحظه بیش از ۲۸۴.۰۰۰ بازدید، ۶۵۰ مطلب و ۳۸۰ نظر از کاربران فضای مجازی دریافت کرده است.
بارانم بی‌شک افشا کننده حالات و احساسات درونی و بروز بنده هست که قبل از آن وبلاگی تحت عنوان "هنربلاگ" چنین امری را برعهده داشت که متاسفانه در اردیبهشت سال ۱۳۹۴ به‌علت سوختن سرورهای بلاگفا، از دسترس خارج گردید و وبنوشت بارانم، دوماه بعد جایگزین آن شد.

پ.ن: امروز به همین مناسبت قرار بود یک آهنگ جدید تقدیمتون کنم؛ اما به دلایلی برنامه‌ریزیهام به نحو احسنت پیش نرفت که برای همین فیلم اجرامو در جمع اساتید و دانش‌آموزان پرشور و موفق ریاضی در روز معلم امسال (۱۳۹۸/۲/۱۲) واستون گذاشتم تا جبران بشه.

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها وبنوشت ,بارانم ,هنری ,یک ,راتین ,۱۳۹۴ ,وبنوشت بارانم ,راتین رها ,جایگزین آن ,بعد جایگزین ,آن شدمنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تولید و پخش برند MOHER معرفی کالا گالری اسپیناس آوانگارد...AVAANGAARD دانلود موسیقی فروشگاه خرید اینترنتی خرید کالباس بر بلبرينگ خرید قطعات گریدر کوماتسو ارزان دانلود فایل