به نام اهورامزدای پاک و مهربان

سلام بر شما

این متن را زمانی می‌خوانید که دیگر در جمع شما مهربانان جانم نیستم. هرچند این وصیت را با چشمانی اشک‌آلود می‌نگارم اما امیدوارم شما آن را با لبخند و شادی بخوانید؛ چراکه این آرزوی همیشگی‌ام بود که روحم را به اهورای بی‌همتا بسپارم و از این گیتی پر از نیرنگ و بدصفت رهایی یابم.

راتین تمام تلاشش را کرد تا در این گیتی تیره و دروغین خود را به نیکی و آنچه نیاکانمان به گفتار، رفتار و پندار نیک دعوت نموده‌اند سوق دهد. اما اگر در این راه نتوانستم آنگونه که شما و اهورای بزرگم از من انتظار داشته‌اید باشم؛ مرا همچون معنای نامم که بخشنده است ببخشانید و از کینه و دلخوری خود برهانید. چراکه راتین در این جهان هرچه که بود یا نبود؛ تن خسته‌اش دیگر در خاک وطن آرام گرفته و نمی‌تواند از خود دفاعی کند.

در این دنیا تنها هنرم و آنانکه مخاطبانم بودند و بارونیا خطابشان می‌کردم، تمامی دارایی‌های این مردبارونی بودند. مرا ببخشید که نتوانستم بیشتر از این شایسته عشقبازی با شما باشم. قرار‌ بود ترانه‌های بیشتری تقدیمتان کنم که پروژه بعضی از آهنگ‌ها در سیستم ناتمام مانده‌اند که از خانواده‌ام میخواهم تا نسبت به واگذاری این قطعات و تمامی حقوق معنوی این آثار خود تصمیم بگیرند.

به آنهایی که بارها دلم را شکستند و کسانی که هیچوقت اجازه اجرا در شهرم را ندادند بگویید تا بر آرامگاهم گرداگرد هم آیند و خود نظاره‌گر تنی بی‌جان که دیگر با خاک یکسان شده است باشند؛ بلکه تلنگری بخورند و دنیای فانی را کوچک‌تر از آنی ببینند که بخواهند باز هم رفتار گذشته خود را تکرار کنند.

به همسرم بگویید مرا ببخشد اگر نتوانستم آن‌گونه که می‌خواست باشم و آرزومندم این دوری را بپذیرد و همچنین در آرام کردن دیگر اعضای خانواده و دوستانم نیز در این فراغ از تلاش خود فرونگذارد و با اطمینان این رخصت را به‌طور کامل دارد تا پس از من نیز آزادانه، همان‌طور که خود می‌پسندد زندگی کند و حتی همسری برای خود برگزیند.

و در آخر از همه عزیزان می‌خواهم تا کینه‌ها و دشمنی‌ها را از خود بزدایند و روان مرا با حلالیت و بخشش خود شاد و آرام پندارند.

راتین رها - ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

بارانم - وبنوشت رسمی راتین رها راتین ,مرا ,نتوانستم ,رها ,آرام ,خاک ,در این ,راتین رها ,و از ,که دیگر ,دیگر درمنبع

راتین رها پستهای اینستاگرامی‌اش را که با پس زمینه آهنگهای قدیمی‌اش بود، حذف کرد!

ویدیوی تولد آرین + آهنگ عاشقانه تولد با آوای قدرتی راتین رها

نه نفره شدیم + عکس برادرزاده راتین رها در دقایق اولیه بدو تولد

راتین رها عمو شد

راتین رها به زودی عمو خواهد شد

حمایت واحد اعضای پیوندی دانشگاه مسیح دانشوری از نماهنگ دخترم راتین رها

نماهنگ دخترم با آوای قدرتی راتین رها به مناسبت روز ملی اهدای عضو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اسباب بازی کلینیک ها-چاره های سلامتی و زیبایی کاربردی خانگی و کلینیکی مدرسۀ نو روستای جوروند عشق پارسی دانلودستان altadefinizione streaming مشاوره راز چت|چت راز|چت روم|چت راز اخبار جامع تخصصی تکنولوژی و موبایل های هوشمند